Tohle je podle mě nejhezčí vyhlídka v Jizerkách. Byl jsem tu jen jednou a to skoro přesně před třemi lety. Proto bylo potřeba tuto chybu napravit. Jsem tak nedočkavý, že čekám na západ na místě už ve tři hodiny odpoledne pro případ, že by mi zase něco uteklo, jak je u mě zvykem. Celou dobu panuje šedá obloha, takže mám malé obavy, že z toho nic nebude. Ale stále věřím předpovědi. Trochu nuda. Zapomněl jsem si křížovky. Tak se aspoň procházím kolem skály.
Po 189tém kolečku začínám být maličko nervózní. Furt zataženo. No co, aspoň jsem si užil odpoledne v horách.
Ale co se děje? Vykukuje sluníčko. Zvedám hlavu a nestačím se divit. Během půl hoďky začíná na obloze velký úklid a během chvíle je azuro. Peckaaaa. Asi jsem si to dnes za čekání zasloužil, nebo mám prostě štěstí. Ať je to jakkoliv, díky. Vždycky stojí za to vydržet až do poslední chvíle. Přece jen, co kdyby to zrovna vyšlo.